محصول‌نویسی، راهنمای خرید و نقد و بررسی محصولات مختلف

محصول‌نویسی ، راهنمای خرید و نقد و بررسی محصولات مختلف

در این صفحه نمونه کارهایی را می‌توانید ببینید که در زمینه بررسی و معرفی محصولات فروشگاه‌ها و مراجع فروشگاهی مختلف کار کرده‌ایم.

معرفی یک محصول (یا چند محصول در قالب راهنمای خرید) و نوشتن درباره ویژگی‌های آن یا نقد و بررسی تمام‌وکمال آن اهمیت ویژه‌ای دارد، مخصوصا اگر برای مشتری خود کمال احترام را قائل هستید و می‌خواهید با تولید محتوا برای محصولات فروشگاه‌تان به مشتری‌هایتان بگویید دقیقا با چه چیزی طرف هستند و قرار است چه محصولی را خریداری کنند.

ما در آنویس برای مجموعه‌های بزرگی چون اسنپ فود، آواژنگ و بیدوپین محصول‌نویسی کرده‌ایم تا سایت‌ها و فروشگاه‌های دیگر چون وی آی پی جانبی، فروشگاه G81 و تیکا کالا. در ادامه چند نمونه از این کار‌ها را می‌توانید با کلیک کردن روی هر کدام مطالعه و مشاهده کنید. از محصولات خانه و آشپزخانه گرفته تا انواع لپ‌تاپ، تلفن همراه، کنسول‌های بازی، پوشاک، محصولات صنعتی و غیره در هر زمینه‌ای تولید محتوا کرده‌ایم. اگر نمونه کار مد نظر خود را اینجا پیدا نکردید یا لازم می‌بینید نمونه کاری برای‌تان تولید کنیم با ما تماس بگیرید.

قبل از این‌که نگاهی به نمونه کارها بیاندازید، توجه شما را جلب آماری می‌کنیم که به آن افتخار می‌کنیم:

  • ۸۰۰ مورد محصول‌نویسی و محتوای شرح محصولات متنوع برای فروشگاه تیمچه

  • ۵۰۰ مورد محصول‌نویسی و محتوای شرح محصولات متنوع برای فروشگاه اسنپ فود

  • تولید محتوا و محصول‌نویسی برای بیش از ۲۸۰ محصول برای وب‌سایت بیدوپین

  • بیش از ۳۶۰ راهنمای خرید نوشته شده برای وب‌سایت کلاغه

  • بیش از ۷۰ نقد و بررسی تخصصی نوشته شده برای محصولات وب‌سایت لندو

در ادامه نمونه کارهایمان را به‌ترتیب در انواع محتوا محصول‌نویسی، راهنمای خرید و نقد و بررسی محصولات مختلف مشاهده و مطالعه می‌کنید.

محصول‌نویسی:

راهنمای خرید:

نقد و بررسی:

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] یک نویسنده حرفه‌ای است. فردی که می‌تواند با کلمات خود محصول یا خدماتی را به صورت کاملاً واضح و روشن به مخاطبین نشان دهد. متنی […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *